دوربین مداربسته
دستگاه یک وسیله الکترونیکی که آن برای دست آوردن تصاویر محیطهای متفاوت استفاده می شود. برای استفاده دستگاه شما باید اطلاعات زیادی داشته باشید.
فروش دوربین مداربسته
صورتی که شما بخواهید دستگاه را محیط مرطوب نصب کنید لم خواهد بود تجهیزات ضد آب استفاده کنید. ضد آب بودن دستگاه شما کمک می کند تشخیص تری وضعیت آن دست آورید و صورت قرار گرفتن معرض رطوبت دستگاه آسیب نبیند نصب دوربین مداربسته محیط های که خطر وقوع انفجار وجود دارد شما مجبور خواهید بود تجهیزات ضد انفجار استفاده کنید. استفاده دسته وسایل امکان آسیب دیدن آنها اثر انفجار بین برده یا بسیار کمتر می کند. انتخاب هر وسیله باید با توجه قت انفجار صورت گیرد.
آموزش دوربین مداربسته
ضد نور یکی آسیب رسان تاثیرهای طبیعت بر روی تصاویر دیجیتال . عارضه زمانی وجود می آید که شما تصویر خود تعداد اختلاف نوری بسیار زیادی را بین دو محیط داشته باشید. صورت وجود چنین حالتی باید حتما تجهیزات WDR استفاده کنید.
دوربین مداربسته شبکه
اصطلاح صنعتی عموما معنای عمر بالاتر تجهیزات الکترونیکی . زمانی که یک وسیله را صنعتی یم دانیم یعنی وسیله پیشرفته تر یا قوی تر . سیستم های حفاظتی معمولا سیستم های باکس را با نام صنعتی می شناسند.
دوربین مداربسته ارزان
سونی یکی تولید کنندگان بزرگ تجیهزات حفاظتی جهان . شرکت سالها قبل اقدام تولید چیپ های تصویر و سنسور تصویر امنیتی حفاظتی می کرده . امروزه استفاده تجهیزات مارک بسیار زیاد و با توجه نام آشنا بودن سونی رد زمینه استفاده تجهیزات مشتریان توصیه می شود.
دوربین مدار بسته باکیفیت
صاایران یک شرکت بزرگ تولید کننده تجیهزات الکترونیکی ایران . شرکت واقع بیشتر تولید کننده مدارات الکترونیکی مرتبط با وزرات دفاع و نیروهای مسلح کشور اما سیستم های حفاظتی و امنیتی نیز بخشی محصولات شرکت را تشکیل می دهند.
دوربین مدار بسته کره ای
طبیعتا ثابت بودن یک وسیله معنای عدم امکان جا جایی آن . رابطه با تجیهزات حفاظتی این واژه معنای عدم امکان حرکت وسیله راه دور خواهد بود. برای حرکت آنها باید صورت دستی پایه قابل تنظیم دستگاه را جهت مناسب تنظیم کرد.
دوربین مداربسته چینی
ارزان بودن یک سیستم مداربسته معنای کیفیت پایین ان . صورتی که یک وسیله ارزان نی دارید تر با ما تماس نگیرید و خودتان یک نفر دیگر زنگ بزنید و او بپرسید.
دوربین مدار بسته اچ دی
شهر قزوین یکی شهرهای مرکزی و پر جمعیت ایران . این شهر یکی مصرف کنندگان اصلی تجیهزات حفاظتی ایران را تشکیل می دهد. فروش همکار قزوین و نمایندگی ما قزوین اماده ارائه خدمات مشتریان هستند.
دوربین مدار بسته HD
اگر یک دستگاه آنالوگ را برای یافت تصاویر فول اچ دی انتخاب کرده اید باید بدانید که احتمالا اشتباه بزرگی می کنید. سعی کنید هر یک وسایل را با توجه نوع نی خود انتخاب کنید. سیستم های تحت شبکه یا IP امکان دسترسی شما تصویر با کیفیت فول اچ دی را ایجاد خواهند کرد.
دوربین مداربسته شبکه
فالکن یکی برند چینی و فیک بار ایران . وارد کننده این محصولات تنها با استفاده سادگی مردم اقدام فروش این محصولات عنوان دستگاه های کره ای می کند. صورتی که می خواهید رد رابطه با خرید چنین تجیهزاتی تصمیم گیری کنید ما توصیه می کنیم چنین کاری را نکنید و جای آن محصولات هایک ویژن استفاده کنید. دوربین شبکه فروش محصولات حفاظتی و نظارت تصویری یکی اصلی ترین وظایف شرکت م. که نی خرید هر یک این وسایل دارید با ما تماس گرفته و ترین قیمت ها و بالاترین کیفیت را صورت همزمان ما داشته باشید.
دوربین مداربسته تحت شبکه
غرب تهران شرق تهران تر و همین دلیل ما سعی می کنیم بیشتر نصب سیستم های خود را غرب تهران انجام دهید نه شرق تهران. که غرب تهران زندگی میکنید می توانید با ما تماس بگیرید.
دوربین مداربسته سامسونگ
اذرباییجان غربی یکی شهرهای بزرگ ایران که مصرف کنندگان بزرگ محصولات حفاظتی . ما این شهر فاقد نمایندگی هستیم و که نمایندگی این شهر داشتید می توانید با ما تماس گرفته و خو خود را مطرح کنید. برای اطلاعات بیشتر سادگی شماره ما را بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.
دوربین مدار بسته Samsung
عمده فروشی فعالیت اصلی شرکت م. که نمی دانید محصولات ارزان را کدام فروشنده یافت کنید می توانید مستقیم وارد کننده این محصولات مراجعه کرده و ما استفاده کنید.
دوربین مداربسته هایک ویژن
هایک ویژن یا Hikvision یکی تولید کنندگان بزرگ سیستم های حفاظتی جهان . محصولات این شرکت شامل دام هایک ویژن، بولت هایک ویژن، ضد آب هایک ویژن، صنعتی و باکس هایک ویژن، گردان هایک ویژن، بدنه های فلزی هایک ویژن و چیپهای تصویر این شرکت . برای اطلاعات بیشتر با نمایندگی هایک ویژن تماس بگیرید.
دوربین مدار بسته Hikvision
هایکو یک برند که من اطلاعات زیادی مورد آن ندارم. احتمالا این برند با نام کره ای ایران فروش می دسد اما این برند را جای هایک ویژن انتخاب نکنید چون هایک ویژن برند تر و قابل اعتماد تری خواهد بود.
دوربین مداربسته پاناسونیک
دستگاه DVR یا دی وی آر یک دستگاه الکترونیکی برای کنترل تجهیزات . دستگاه DVR برای دیدن چند تصویر و تنظیم آنها استفاده می شود. برای دیدن یک تصویر دستگاه DVR باید هارد دیسک را آن متصل کرد. محاس فضار مورد نی برای هارد دیسک دستگاه DVR کار ساده ای نیست اما اگر نرم افزار موجود بر روی وبسایت ما استفاده کنید سادگی می توانید میزان فضای مورد نی برای هارد دیسک خود بر روی DVR یا دی وی آر را دست آورید. پس دست آوردن این فضا شما خواهید توانست این اطلاعات را دیگران تولید کنندگان ارسال کرده و دستگاه DVR را سادگی نصب کنید. محاس هارد دیسک مناسب نقش بسیار زیادی کار کرد ست سیستم شما خواهد داشت. سعی کنید DVR هایک ویژن یا Hikvision DVR برای سیستم خود استفاده کنید.
دوربین مدار بسته Panasonic
دستگاه NVR یا ان وی آر عنوان سرور سیستم شبکه یا تحت شبکه یا IP مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده این دستگاه امکان بررسی تصاویر چند دوربین را بدون نی نصب سرور شبکه برای شما فراهم می کند. که نی اطلاع نحوه نصب این دستگاه دارید مقاله مورد نظر مراجعه کنید. غیر این صورت طریقه نصب دستگاه NVR را بخوانید. هارد دیسک مورد نی NVR و همچنین پهنای باند شبکه انتخاب ست دستگاه NVR یا ان وی آر بسیار مهم . که سیستم شبکه یا تحت شبکه استفاده می کنید تر برای سادگی کار NVR استفاده کنید و یا می توانید صورت زیاد بودن تعداد تجهیزات سرور نیز استفاده کنید. تر NVR هایک ویژن یا Hikvision NVR برای دیدن تصاویر خود استفاده کنید.
دوربین مداربسته سونی
هایک ویژن یکی از تولید کنندگان بزرگ چینی ارزان در جهان است. این شرکت با استفاده از تولید در محیطهای مختلف توانسته است دوربینهای IP را به شدت ارتقا دهد. در صورت نیاز می توانید کاتالوگ لیست قیمت دوربین مداربسته هایکویژن را دانلود کنید.
دوربین مداربسته sony
فیش BNC: فیش BNC یک فیش کوچک و مسخره است که از ان برای نصب تجهیزات در سیستم انالوگ استفاده می شود. به این فیش فیش بی ان سی نیز گفته می شود. انواع فیش BNC عباتند از فیش BNC پیچی، فیش BNC لحیمی، و فیش BNC پرسی. در این بین نصب فیش پیچی ساده تر است اما فیش لحیمی مقاومت بهتری دارد. سعی کنید از فیش لحیمی برای مسیرهای طولانی نصب استفاده کنید. در که نیاز به خرید فیش BNC با قیمت ارزان داشتید با ما تماس بگیرید.
DVR سامسونگ
سوئیچ یک نوع انشعاب یا تبدیل در سیستم شبکه است. سوئیچ امکان اتصال چند کابل شبکه را در یک شبکه پیچیده بریا شما فراهم می کند. سوئیچ POE این امکان را برای شما فراهم می کند تا از طریق سوئیچ خود تجیهزات موجود در شبکه کامپیوتری را تغذیه کنید و در واقع شما یک آداپتور و یک سوئیچ را صورت هم زمان خریداری کرده اید. در که به تعداد وسایل زیادی برای صب به سوئیچ نیاز دارید حتما به پهنای باند سوئیچ نیز توجه کنید. برای محاسبه پهنای باند سوئیچ می توانید از نرم افزارهای مناسب با صفحه مربوط به محاسبه پهنای باند بر روی وبسایت ما استفاده کنید.
DVR Samsung, DVR هایک ویژن, DVR Hikvision, DVR پاناسونیک, DVR Panasonic, DVR Sony, DVR سونی, دستگاه ضبط دوربین مداربسته, انتقال تصویر دوربین مداربسته, فروش دستگاه DVR, دی وی آر هایک ویژن, دی وی آر سامسونگ, دی وی آر پاناسونیک, دی وی آر سونی, آموزش نصب دستگاه DVR, هزینه نصب دوربین مدار بسته, فروش عمده دوربین مدار بسته, کابل تصویر دوربین مدار بسته, دوربین مدار بسته, فروش دوربین مدار بسته, نصب دوربین مدار بسته, آموزش دوربین مدار بسته, دوربینهای هایک ویژن, لیست قیمت همکاری هایک ویژن, انتقال تصویر دوربین مداربسته, دوربین مداربسته قم, تعمیر دوربین مداربسته, آموزش نصب دوربین مداربسته, فروش همکاری دوربین مداربسته, برای نصب دوربین مداربسته یاید از روش های استاندارد استفاده کنید. یکی از این روش ها استفاده از داکت و لوله فلکسی برای نصب دوربین مداربسته است. در که مشتری شما نیاز به کاهش هزینه ها و ارزان شدن دروبین های مداربسته داشت باید بدانید که در طولانی مدت این موضوع به کیفیت کار شما به عنوان نصاب دوربین مداربسته آسیب خواهد زد. در که نمیتوانید مشتری را برای نصب دوربین متقاعد کنید باید از روش های دیگری برای این کار استفاده کنید. سعی کنید توضیحات مرتبط با کیفیت دوربین را به صورت کامل برای مشتری خود دهید تا مشتری بتواند راحتر انتخاب خود را انجام دهد. دوربین های مداربسته جدید تحت شبکه امکانات بیشتری را برای شما ایجاد می کند. مهمترین این موضوع کیفیت تصویر دوربین مداربسته است. استفاده از دوربین های HD برای انتقال تصویر تنها در صورت شبکه بودن دوربین مداربسته امکان پذیر خواهد بود و این موضوع اصلی ترین دلیل استفاده از دروبین های مداربسته است. دوربین مداربسته HDCVI امکان دریافت کیفیت بالاتر تصویر را به صورت آنالوگ برای شما فراهم می آورد. همانطور که میدانید در دوربین های مداربسته آنالوگ تیوی لاینی امکان دریافت تصاویر در کیفیت بالاتر از 0.5 مگا پیکسل امکان پذیر نخواهد باشد. دوربین های مداربسته Turbo HD در برند هایک ویژن این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا تصاویر را به صورت کیفیت بالا دریافت کنید. Surveillance , CCTV camera, CCTV, Security Camera, Surveillance Camera, Digital Video Recorder, Network Video Recorder, RG59 Cable, IP Camera, Digital CCTV, tticctv.com, HD Camera, 700TVL Camera, tticctv camera, CCTV price

برخی مقالات سایت

کابل تصویر دوربین مداربسته چیست؟


کابل تصویر در سیستم مداربسته انالوگ وظیفه انتقال سیگنال تصویر از دوربین تا دستگاه ضبط و پخش را برعهده دارد. در این مقاله به صورت مختصر به خصوصیات این نوع کابلها می پردازیم.

دوربین مداربسته مینیاتوری چیست؟


دوربین های مداربسته مینیاتوری رایجترین نوع دوربین های مداربسته مخفی هستند که خصوصیت اصلی آنها اندازه کوچک آنهاست. در این مطلب به معرفی این نوع از دوربین های می پردازیم.

اهمیت پهنای باند در دوربین مداربسته


پهنای باند یکی از مباحث مهم در سیستم های مدار بسته است. که به طور مستقیم در هزینه های موجود تاثیرگذار است. در این مطلب سعی کرده ایم تا انچه که می بایست قبل از راه اندازی سیستم مداربسته خود درباره ...

برندهای مورد تایید