نصب دوربین مداربسته

بعد از انتخاب و خرید دوربین مداربسته به مرحله نصب آن می رسیم. همان اندازه که مدل و نوع دوربین مداربسته ای که انتخاب می کنید مهم است، چگونگی نصب آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. فرض کنید بهترین دوربین مداربسته موجود در بازار را تهیه کرده باشید اما با نصب اشتباه دوربین آسیب ببیند و یا کار نکند. تمام هزینه ای که برای خرید دوربین مداربسته پرداخت کرده اید به یکباره از بین می رود. حتی ممکن است نصب به طور کامل انجام نشود در نتیجه شما با وجود پرداخت هزینه بابت یکسری از قابلیت ها و ویژگی های دوربین، قادر نیستید از آنها استفاده کنید. تمامی اینها در مرحله نصب اتفاق می افتد.

مشاوره رایگان خرید دوربین مداربسته

حتی گاهی اوقات هزینه نصب دوربین به شکل های مختلف چند برابر شده و با عناوین مختلف هزینه بیشتری از مشتری دریافت می شود. نسبت تمام این موضوعات دقت داشته باشید. بنابراین پیشنهاد ما این است که کار نصب دوربین مدار بسته را به افراد ناشی و مبتدی نسپارید. خارج از موضوع اشتباهات نصب ممکن است از تصاویر دوربین ها استفاده سوء شود و مسائل دیگری را برای شما در بر داشته باشد. از شرکت های معتبر و با سابقه درخشان در این زمینه کمک بگیرید. در این مطلب نرخ مصوب هزینه نصب دوربین در سال 1401 آمده است. پس از آن به راهنمای انتخاب یک شرکت معتبر برای نصب دوربین پرداخته ایم.

تعرفه نصب دوربین مداربسته در سال 1401

نرخ اعلام شده توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور تعرفه نصب دوربین مداربسته را مشخص می کند. این تعرفه هر سال به روز شده و تغییرات آن توسط سازمان اعلام می گردد. لیست تعرفه نرخ پایه خدمات فنی و تخصصی انفورماتیک منتشر شده در خرداد ماه سال 1401 به شرح زیر است:

شرکت نصب دوربین مداربسته

از آنجایی که دوربین مداربسته از تجهیزات امنیتی است و به منظور حفظ و حراست از مکان ها، افراد و یا اشیاء نصب می شود، بنابراین باید دقت بیشتری در انتخاب نصاب و شرکت نصب دوربین مداربسته داشته باشیم. در نگاه اول سپردن کار به یک شرکت دوربین مداربسته کار ساده ایست، اما باید این موضوع را در نظر بگیرید که چگونه می توان به آن شرکت اعتماد کرد. با بررسی موارد زیر می توانید شرکت و یا نصاب مطمئنی را برای پروژه نصب سیستم های مداربسته خود انتخاب کنید:

  • اعتبارسنجی شرکت نصب دوربین مدار بسته
  • بررسی رزومه و کارنامه شرکت مجری نصب
  • میزان تخصص و دانش فنی تیم نصب
  • کیفیت سبد محصولات شرکت
  • آدرس دفتر شرکت
  • نحوه ارائه خدمات

اعتبارسنجی شرکت نصب دوربین مدار بسته

پایبند بودن شرکت نصب به تعهدات خود از اولین انتظارات مشتریان دوربین مداربسته است. بنابراین نخستین قدم در روند نصب دوربین مداربسته ارزیابی اعتبار شرکت مجری است. برای این منظور مدت زمان فعالیت، سابقه حرفه ای و تعداد پروژه های انجام شده شرکت را در بررسی کنید. مجموعه پرسنل، نیروهای متخصص، محل دفتر، سایت و… از موارد دیگریست که در ارزیابی به شما کمک می کند.

بررسی رزومه و کارنامه شرکت مجری نصب

رزومه شرکت را کمی با دقت بیشتر بررسی کنید. این شرکت چه پروژه هایی را با موفقیت به اتمام رسانده، میزان رضایت مشتریان از سپردن کار به این شرکت چقدر است. حتی می توانید در میان مشتریان شرکت با برخی گفتگو داشته باشید تا از واقعی بودن ادعاهای شرکت اطمینان حاصل کنید.

میزان تخصص و دانش فنی تیم نصب

بخش اجرایی نصب دوربین مداربسته به عهده مهندسین و تیم تخصصی شرکت انجام می شود. در نتیجه میزان مهارت و دانش فنی تیم نقش مهمی در انجام کار به صورت حرفه ای دارد. اگر شرکت نصب نیروهای متخصص را برای اجرای پروژه بفرستد، کار به صورت پویا با راهکارهای متناسب با پروژه اجرایی می شود. در حالی اگر تیم نصب از دانش کافی برخوردار نباشد در عمل موانع زیادی وجود خواهد داشت و پروژه چندان موفقیت آمیز نخواهد بود.

کیفیت سبد محصولات شرکت

محصولاتی شرکت نصب دوربین مداربسته به شما معرفی می کند مهم است. شرکت های معتبر و با سابقه درخشان به طور حتم از کالاهای با کیفیت در کار خود استفاده می کنند. بنابراین ارزش کار حرفه ای تیم خود را با محصولات کم کیفیت از بین نخواهند برد. در زمان انتخاب شرکت نصب ببینید چه محصولاتی را به شما معرفی می کنند. برخی از شرکت های مبتدی فکر می کنند با معرفی محصولات ارزان قیمت بدون کیفیت می توانند مشتری را تا مدت طولانی وابسته خود کنند. زیرا محصولات عمر چندانی نداشته و مشتری نیاز به خرید مجدد در مدت کوتاهی دارد. در حالی که اینگونه نیست و این کار دقیقا اعتبار شرکت را نشانه گرفته و از بین می برد.

نحوه ارائه خدمات

چگونگی ارائه خدمات به مشتریان توسط شرکت تا بخش زیادی حرفه ای بودن شرکت را نشان می دهد. شرکتی که متعهد نباشد نمی تواند خدمات خوب را در زمان درست به مشتری ارائه کند. بدقولی و بد حسابی یکی از نشانه های حرفه ای نبودن شرکت است. تحویل کار در زمان توافق شده یکی دیگر از نشانه های شرکت نصب دوربین مداربسته خوب و معتبر است.چگونگی ارائه خدمات به مشتریان توسط شرکت تا بخش زیادی حرفه ای بودن شرکت را نشان می دهد. شرکتی که متعهد نباشد نمی تواند خدمات خوب را در زمان درست به مشتری ارائه کند. بدقولی و بد حسابی یکی از نشانه های حرفه ای نبودن شرکت است. تحویل کار در زمان توافق شده یکی دیگر از نشانه های شرکت نصب دوربین مداربسته خوب و معتبر است.