لیست قیمت انواع دوربین مداربسته

نکات مهم در مورد لیست قیمت دوربین مداربسته

  • در این صفحه با توجه به برند مورد نظر می توانید لیست قیمت دوربین و دستگاه ضبط در آن برند را دانلود کنید.
  • برای خرید دوربین مداربسته از موجود بودن کالا در انبار اطمینان حاصل کنید (تماس با 02188500020).
  • برای دسترسی سریع مشتریان، لیست قیمت دوربین مداربسته و دستگاه ضبط در یک فایل تنظیم شده است.
  • در صورتی که برند شما دارای محصولات HD و تحت شبکه باشد قیمت هر دو گروه محصولات در یک فایل قرار دارد.
  • لازم به ذکر است برخی از برندها تنها تولید کننده محصولات تحت شبکه هستند مانند شرکت تیاندی. بنابراین در لیست قیمت دریافتی شما قیمت انواع دوربین های IP و دستگاه های NVR را مشاهده خواهید کرد.

مشاوره رایگان خرید دوربین مداربسته

برند دوربین مداربسته

دوربین مداربسته هایک ویژن

هایک ویژن از برندهای مطرح جهانی است که با وجود کیفیت و تنوع در محصولات توانسته در سال 2021 رتبه نخست محبوبیت در جهان را به خود اختصاص دهد. از آنجا که ما نیز به دنبال کیفیت بالا هستیم این برند را انتخاب کرده ایم. دوربین های مداربسته هایک ویژن در دو تکنولوژی آنالوگ HD و تحت شبکه طراحی و تولید می شوند. بنابراین هایک ویژن طیف وسیعی از انواع کاربری ها را پوشش می دهد.

دوربین مداربسته تیاندی

تارتن دژ با جمعی از جوانان متخصص و حرفه ای در نمایندگی تیاندی تلاش دارد تا بیش از گذشته رضایت مشتریان محصولات تحت شبکه را جلب نماید. هدف اصلی برند تیاندی پوشش تمام نیازهای امنیتی در حوزه دوربین مداربسته است. اکثر دوربین های مداربسته تیاندی پروژه محور بوده و کاربران براساس ابعاد و کاربری پروژه های خود از کوچک تا متوسط و بزرگ از آن ها استفاده کنند.

دوربین مداربسته داهوا

دوربین داهوا رقیب هموطن برند هایک ویژن که در رتبه های بعد از هایک ویژن و در بین ده برند برتر قرار دارد. داهوا نیز در تولیدات دوربین مداربسته سعی دارد کیفیت بالا را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه کند. در هر دو تکنولوژی آنالوگ HD و IP محصولات متنوعی را تولید و به بازار عرضه می کند. انواع مختلف دوربین و دستگاه های ضبط داهوا در ایران نیز قابل دسترس است.

دوربین مداربسته هایلوک

برند هایلوک که زیر مجموعه برند محبوب هایک ویژن است در حد و اندازه خود توانسته مشتریان زیادی را جذب کند. تمرکز دوربین هایلوک در اکثر بر روی مواقع پروژه های کوچک و خانگی تا متوسط است. این موضوع برای کاهش هزینه های سیستم های امنیتی در کاربری های کوچک در نظر گرفته شده است. کیفیت بالای دوربین های مداربسته هایلوک در مقایسه با قیمت مناسب آن برای مشتریان مورد توجه بوده است.